Aktualności

21-03-2018 Kurs na uprawnienia selekcjonerskie do wykonywania polowania

Zarząd Okręgowy PZŁ w Poznaniu informuję, że w dniach 18 i 19 kwietnia br. (środa, czwartek) odbędzie się kurs na uprawnienia selekcjonerskie do wykonywania polowania. Szkolenie zostanie przeprowadzone w sali konferencyjnej Wielkopolskiego Domu Łowieckiego w Poznaniu ul. Libelta 37, początek godz. 9.00.

Koszt kursu i egzaminu wynosi  470 zł. - wpłata wyłącznie przelewem na konto ZO PZŁ Poznań co najmniej na 3 dni przed szkoleniem. Wpłata jest jednocześnie potwierdzeniem  zgłoszenia na kurs (nr konta 10 1090 1359 0000 0000 3501 8449). W tytule przelewu należy wpisać: „kurs selekcjonerski".

Do egzaminu na uprawnienia selekcjonerskie do wykonywania polowania mogą przystąpić wyłącznie myśliwi, którzy posiadają uprawnienia podstawowe do wykonywania polowania co najmniej 3 lata.

Myśliwi zamieszkali na stałe na terenie innych Okręgów są zobowiązani dostarczyć zgodę macierzystego ZO PZŁ na odbycie szkolenia i zdawanie egzaminu w ZO PZŁ Poznań (uwzględniamy skierowanie drogą elektroniczną w systemie informatycznym PZŁ).

Zarząd Okręgowy nie informuje o rozpoczęciu szkolenia poszczególnych myśliwych zatem prosimy o przekazanie  powyższej informacji osobom uprawnionym do udziału w tegorocznym kursie.

Komunikat w powyższej sprawie został zamieszczony na stronie ZO PZŁ Poznań    www.pzl.poznan.pl

Darz Bór

________________________

Krzysztof Lompert

Polski Związek Łowiecki

Zarząd Okręgowy

  1. Libelta 37

61-707 Poznań

tel. 061 852 30 12

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.